Bolesność mięśni podczas noszenia ciężkich przedmiotów

Witam. Dwa dni temu ztrudnilem się na budowie i glownie duzo nosze, przewaznie ciezkich rzeczy. Odczuwam straszne bole w miesniach dwoglowychi minimalnie w dolnym odcinku plecow. Jest to cos powaznego czy poprotsu przepracowanie?

Aleksander Ropielewski

Możliwe, że doszło do nadciągnięcia mięśni. Wskazany kilkudniowy odpoczynek. W przeciwnym razie może dojść do poważniejszej kontuzji.