Bolesność nad żołądkiem a możliwe przyczyny

Witam.moj mąż od trzech tygodni skarży się na ból nad żołądkiem,który promieniuje w prawo i lewo? Bardzo proszę o pomoc, co robić?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś powiedzieć. Koniecznie proszę udać się jeszcze dziś do lekarza. Jeżeli jest to ból w klatce piersiowej konieczne jest wykluczenie zawału serca. Aby móc coś powiedzieć więcej konieczne jest uzyskanie większej ilości wiadomości.