Bolesność nadgarstka pomimo braku urazu

Nigdy nie miałam żadnego urazu w nadgarstku, żadnego zwichnięcia czy też złamania. Jednak od kilku dni odczuwam intensywny ból podczas poruszania ręką czy też podnoszenia cięższych rzeczy w pracy. Kiedy się zapominam i chcę się oprzeć na dłoni to za każdym razem ręka mi się ugina i momentalnie czuję straszny ból a potem zaraz mrowienie. Próbowałam maści ale nic nie pomaga a ból coraz bardziej utrudnia mi normalne funkcjonowanie. Czy jest możliwe że ,,wszedł"mi jakiś ból ale po prostu sam minie?

Witam.
Może to być zapalenie pochewek ścięgien lub tzw. zespół cieśni nadgarstka. Wypadałoby zgłosić się do ortopedy, żeby to wyjaśnić. Proszę trzymać rękę wyżej i zacząć stosować leki przeciwzapalne, w tym celu najlepiej udać się do lekarza rodzinnego - przy okazji recepty można poprosić skierowanie do poradni ortopedycznej. Pozdrawiam i życzę zdrowia