Bolesność nerki a ciepłe okłady i picie fitolizyny

Od 2 dni boli mnie nerka prawa.Piję fitolizynę i robię ciepłe okłady termoforem co mam zrobić proszę o poradę dziękuję Tomek

Proszę wykonać badanie ogólne moczu i posiew oraz usg układu moczowego. Jeśli to infekcja układu moczowego, będzie Pan wymagał atybiotykoterapii. Dodatkowo proponuję spożywać dużo płynów, Nospę oraz lek przeciwbólowe / np. Ibuprofen/
Proszę udać się na wizytę do lekarza.

Pozdrowienia dr n.med. Artur Grodzki