Bolesność nóg u dziecka a wzrost

Witam,moja 6 letnia córka od kilku miesiecy narzeka na ból nogi w okolicy od pachwiny do kolana ,ból jest na tyle silny ze leży bez ruchu dłuższy czas,po kilku godzinach ból ustępuje .Po konsultacji z lekarzem stwierdzono że to bóle wzrostowe .Kilka dni temu znów dostała ból z tym że przez ok 20 godz nie mogła sie ruszyć ,w szpitalu zrobiono badanie krwi i rentgen .wyniki ma dobre .Czy to napewno bóle wzrostowe ,czy powinnam zrobić jeszcze jakies badania i iść do specjalisty .Dziekuje

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z ortopedą. Najważniejsze, że wykluczono przyczyny onkologiczne jednak tak silne bóle są rzadkością w okresie skoku wzrostowego, dlatego sugeruję dalsze poszukiwanie przyczyn.