Bolesność nogi, mięśni a nadczynność tarczycy

Witam Mam 64 lata.Nadczynność tarczycy,leczę się .Mam problem z którym żaden lekarz nic nieporadził.Przez dwa lata.Wszystkie badania robiłam są w normie .Na granicy jest PCT 0,4, Erytrocyty 5,1, Bazofile o,1 , cukier 5,9 , TSH 0,69, FT3 3,4, FT4 1,21, Rozmaz OK , wszystkie pozostałe dobre. Pierwiastki w normie, Witamina D 19,5 , Objawy: silne bóle mięśni lewa noga , lewa ręka, plecy, mrowienia na całym ciele , szpilki. W nocy bez Apapu nie mogę z bólu spać.Już dwa lata. Nawet leczono mnie pod

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Sugeruję wykonanie dodatkowo badań w kierunku Borrelia. Warto również zastanowić się nad wizytą w poradni leczenia bólu.