Bolesność nogi pierwszego dnia miesiączki

Witam, moim problemem jest 1 dzień miesiączki: bardzo boli mnie prawa noga, ból promieniuje od uda bo stopy. Co więcej, mam zawroty głowy, gęsią skórkę, dreszcze, zimne poty i biegunkę. Co robić? Planuję niedługo wizytę u ginekologa, ale chciałabym wiedzieć coś wcześniej na co się nastawiać.

Renata GrzechociĹska

Wksazana jest wizyta u ginekologa, trudno postawić diagnozę bez odpowiedniego badania.