Bolesność nogi w okolicy pachwiny i biodra

Witam. Od wczoraj boli mnie lewa noga na górze chyba w okolicy pachwiny lub stawu biodrowego. Kiedy siedzę lub leże/odpoczywam, wszystko jest okej, ale jak wstanę to ból powraca. Nie mogę ponieść za wysoko nogi, bo od razu zaczyna boleć. Chodzić szybko też raczej nie, a mam taką pracę, gdzie trzeba szybko się poruszać. 15 lat temu chorowałam na stawy i byłam w szpitalu, cztery lata później znowu stawy się odezwały. Potem było w porządku, aż do wczoraj. Czy to może mieć jakiś związek?

Szanowna Pani, wywiad jest niepokojący. Sugeruję przed wizytą u ortopedy wykonanie rtg miednicy ze stawami biodrowymi oraz rtg osiowe obu stawów biodrowych. Po zbadaniu Pani ortopeda określi dalszy sposób postepowania. Na wizyte proszę zabrac karte inf. z poprzednich hospitalizacji związanych ze schorzeniami bioder - może mają je rodzice? Pozdrawiam