Bolesność oczu a wynik TK kręgosłupa

Witam.Od roku mam silne bóle oczu,głównie lewego do tego dochodzi ból głowy gł.po lewej stronie,ból skroni i potylicy.Od 2 miesięcy zaczęły mi drgać powieki górne i dolne,drętwieje policzek,mrowieją usta,skóra głowy,ból karku.Niepokoi mnie problem z mową tj.myślę o czymś a mówię coś innego,podobnie z czynnościami.Okulista twierdzi,że wszystko jest ok.TK kręg.uwidoczniła na poziomie C5/C6protruzję tarczy m-k zwężająca przednią przestrzeń podpajęczą do ok.2cm.Jaka jest przyczyna tego bólu oczu?

W przypadku wystąpienia bólów głowy zawsze wskazana jest konsultacja z neurologiem.
W diagnostyce bólów głowy podstawowe znaczenie ma charakterystyka bólu, charakter, czas trwania, objawy towarzyszące itd itd...Właściwie zebrany wywiad i badanie neurologiczne pozwalają postawić odpowiednie rozpoznanie oraz dobrać skuteczne leczenie.
W zależności od problemu lekarz może zlecić wykonanie badań dodatkowych. Czasami niezbędna jest diagnostyka neuroobrazowa (TK, MRI).