Bolesność odbytnicy a hemoroidy

Drodzy państwo, 10dni temu dopadły mnie bóle odbytnicy, choć nigdy nie miałam problemów z hemoroidami kupiłam specjalną maść. Po 4 dniach nie było poprawy, a bóle rozprzestrzenily sie na pośladki, uda ( problemy z poruszaniem) i podbrzusze. Zauważyłam również że moje mięśnie sa ciągle napięte. Również uczucie ciągłego napięcia w okolicach intymnych i ból przy oddawaniu moczu.Lekarz rodz.dał mi skierowanie na Koloskopie. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele. proszę kierować się zgodnie z zaleceniami lekarza badającego. bez badania ciężko jest coś więcej powiedzieć.