Bolesność oka po uderzeniu

Witam. Ponad rok temu podczas zabawy - córka uderzyła mnie ręką w otwarte oko. Oko łzawiło i bolało do końca dnia i przez całą noc. Nad ranem spuchło, ale dolegliwości ustały. Po 2 dniach opuchlizna zeszła. Jednak od tego czasu praktycznie każdej nocy kiedy gwałtownie otworzę powiekę tego oka odczuwam ból, szczypanie i oko łzawi. Okulista twierdzi, że wszystko jest w porządku.Dostałam zalecenie kupna kropli Hyal-Drop, ale nie czuję żadnej poprawy. Czy powinnam zrobić jakieś dodatkowe badania?

Witam. Po urazie uległa uszkodzeniu warstwa Bowmanna w rogówce. Należy przed pójsciem spać zakropić coś regenerującego, aby w nocy nie odnowiła się ta stara ranka. np Sol Thealoz Duo gel i rano poprawić. Powodzenia. Pozdrawiam