Bolesność okolic intymnych po inicjacji seksualnej

Dzień dobry, 3 dni temu po raz pierwszy w życiu współżyłam z chłopakiem. Nie było obfitego krwawienia, stosunek był jednak bolesny. Od tego czasu odczuwam lekki ból w okolicach intymnych, który nasila się przy oddawaniu moczu. Użyliśmy prezerwatywy, poza tym te dolegliwości poczułam od razu po stosunku więc myślę, że nie mogło dojść do jakiejś infekcji bakteryjnej... Czy takie dolegliwości po pierwszym stosunku są normalne czy powinnam się niepokoić? Pozdrawiam serdecznie.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Proponuję udać się do ginekologa.