Bolesność okolic odbytu przy oddawaniu stolca i podczas chodzenia

Witam Mam pytanie...od kilku dni odczuwam bol odbytu, ktory nasila się przy oddawaniu stolca. Jest on stały tzn nie znika, boli w trakcie chodzenia, stania czy leżenia. Bół odczuwam również podczas oddawania moczu (czeste oddawanie moczu). Mam 28 lat

Lek. Marta Gryszkiewicz

Najprawdopodobniej są to hemoroidy lub szczelina odbytu. Wskazana konsultacja proktologiczna.