Bolesność okolicy pachwiny a podejrzenie kamicy nerkowej

Lekki, tępawy ale prawie cały czas odczuwalny ból/dyskomfort, okolice praw. kolca biodra, 4-6cm od pachwiny. Najpierw (30-40dni temu) bolalo blizej pachwiny, jakby blizej pecherza. 10.wrzesnia - (po bólu i wizycie na SOR) czerw. krwinki - podejrzenie kamicy. Nowe bad. moczu temu przeczą. USG brzucha 15.09 - wszystko ok. Bad. moczu (2 razy) wykazały, że jest ok. Krew (22.10.15: OB-10, eGFR - 110, kreatynina 0,85, CRP-iloś.-1,82. MCV-82,8, MCHC-38.6. (Przed badaniem miałem lekką anginę). Co robić?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.