Bolesność okolicy pępka a biegunka

Witam mam takie pytanie otóż na wysokości pępka po prawej stronie nawet trochę niżej czuje nie ból tylko takie unoszenie jak by coś tam było i ruszało się czasami mam biegunki bardzo proszę o poradę, pozdrawiam i dziękuję.

Aleksander Ropielewski

Należy wykonać badania dodatkowe, na czele z badaniami krwi, USG brzucha, aby ustalić przyczynę. Bez podstawowej diagnostyki nie jestem w stanie jednoznacznie ocenić co może być przyczyną Pańskich dolegliwości i jak je leczyć