Bolesność okolicy serca a zawroty głowy

Witam ostatnio przez 3 h krecio mi sie dosc mocno w glowie na nast dzien zaczelo mnie boec serce nie klóć tylko taki bol dodam ze boi mnie tak lekko od msc ale ost zapa nie mocny bol i nacisk na klatke piersiowa dosc siny zrobilo mi sie sabo dodam ze jak zrobie mala czynosc to czuje zneczenie miesni nadodatek boli mnie kark i tak jak by od tego karku kreci mi sie w glowie czy to moze byc cos powaznego ..chopak mowi mi ze to wszytsko na tle nerwowym czy to mozliwe ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.