Bolesność okolicy serca po przyjęciu zastrzyku Miligamma

Mam prośbę ,pytanie...Przyjmuję leki Preduktal,Acard,Lipanthyl,Euthyrox...Od dłuższego czasu mam rwące bóle w przedramieniu.Bóle są aż szarpiące,w mniejszy lub większym stopniu.Dostałam od lekarza zastrzyki Miligammę iDicloratio.Wieczorem kuło mnie lekko w okolicy serca ale bóle wyżej opisane ustały w .Boję się dzisiaj wziąć zastrzyk po zapoznaniu się z przeciwwskazaniami ...Moja pani doktor jest od poniedziałku na chorobowym...Proszę o radę....Dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.