Bolesność okolicy sutka a biała wydzielina

Witam, od kilku m-cy odczuwam ból w okolicy lewego sutka(dość dotkliwy szczególnie nad sutkiem). zauważyłam też białą, twardą wydzielinę ale już z obydwu sutków. podejrzewam, że ból może być spowodowany uciskaniem sutka, gdy chciałam się upewnić czy wydzieliny jest więcej, chociaż mam wrażenie, że bolało mnie już dużo wcześniej. co może być przyczyną ?

Aleksander Ropielewski

Zaburzenia hormonalne (hiperprolaktynemia) lub stan zapalny gruczołó mlekowych. Konieczne badanie ginekologiczne i USG piersi aby udzielić jednoznacnzej odpowiedzi. Proszę skontaktować się z ginekologiem.