Bolesność okolicy żeber a owulacja

Witam, od tyg mam ból w okolicy lewego żebra i pleców i krzyża czaem tez. Wyniki mam dobre usg brzucha 2 miesiace temu dobre. Od 3 miesiecy nekaja mnie bóle owulacyjne, teraz tez jestem w połowie cyklu ale czy bolalo by mnie pod żebrem ?? bralam od ponad tyg bromergon ale odstawilam bo mialam straszne skutki uboczne. Moze to jeden z nich?

Magdalena StusiĹska

Z takim pytaniem najlepiej udać się do lekarza- zarówno ginekologa jak i gastroenterologa. Od USG bardziej przecyzyjna jest gastroskopia.