Bolesność okolicy żeber od 2 tygodni

Witam od 2 tyg w okolicach lewego żebra czuje jakby mi ktoś pas żolodkiem cisną i czuje ze to mi "chodzi" proszę o pomoc

Witam,

Powinna się Pani zgłosić do lekarza. Niemożliwe jest postawienie diagnozy bez zbadania Pani. Niewykluczone, że przyczyna jest błaha i wystarczą przyjmowane przez kilka dni leki, aby dolegliwości całkowicie ustąpiły.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz