Bolesność okolicy żeber po przeziębieniu

Dzień dobry.Od 4 tygodni dokucza mi ból pod żebrami z lewej strony.Zaczęło się to wszystko od przeziębienia,po kilku dniach pojawił się ból.Obecnie jestem na antybiotyku o nazwie UNIDOX SOLUBAT i lekach przeciwbólowych ale to nic nie pomaga.Najbardziej boli przy siedzeniu.Mam uczucie ściągnięcia skóry z tej strony.Bardzo proszę o jakąś poradę

Witam serdecznie. W tej sytuacji trudno zbagatelizować ten problem. W pierwszej kolejności należałby wykonać podstawowe badania krwi . Dodatkowo warto wykonać badanie obrazowe RTG klatki piersiowej.