Bolesność okolicy żuchwy a antybiotyk

witam,mam 33 lata,bolało mnie od kilku tygodni pod żuchwą.Usg wykazało że mam powiekszone delikatnie węzły chłonne podżuchwowe, odczynowe o rozmiarze 1,15mmx 0,48mm.Lekarz rodzinny przepisał mi Ospen 1500 2 razy 2 tabletki dziennie plus jedna tabletka wieczorem Azitrox-u. Łącznie biorę 5 antybiotyków dziennie !!! Czy ta dawka nie jest zbyt duża i czy leki są prawidłowe? Pytam bo zastanawiam się czy powinienem leczyć się u lekarza rodzinnego czy też iść od razu do specjalisty? proszę o rade.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego. Bez badanie lekarskiego nie można wypowiadać się względem diagnozy i leczenia. Przy braku ustąpienia dolegliwości proponuję ponownie udać się do lekarza prowadzącego leczenie.