Bolesność pachwin udowych u 32-latki

Dzień dobry,3tygodnie temu zaczęły mnie boleć pachwiny udowe(bol raczej nie reumatoidalna i nie bol stawów).Lekarz polecił mi badaniaWyniki: mocz-ok usg-ok CRP 1 (nor.0,0-10) OB 11 (nor.3-15) Krew neurocyty- za mało 2,33 (nor.2,5-7)- w maju robiłam tez badanie krwi tez było za malo2,36 eozynofile- za mało 0,09 (norma 0,10-0,80) gran.obojęt. o jądrze podzielnym 43 (45-70) komórki limfoidalne 11% (< 0).Co oznacza taka morf.? i Przede wszystkim co oznaczają te komórki limfoidalne?/Kobieta 32 lata

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest zapoznanie się z całością wyników. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. Po bezpośrednim badaniu oraz łącznej analizie wykonanych będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.