Bolesność pachwiny a wynik MR

Witam.Mój mąż 32lata od kilka lat co jakiś czas odczuwa ból w okolicy pachwiny(najczęściej gdy coś dźwignie).Przepuklina wykluczona,rezonans wykazał:w górnych okolicach stropów panewek widoczne nietypowe zagłębienia w pow.panewek o wym. ok 11x4x4mm, wypełnione tkanką tłuszczową i otoczone regularną warstwą korową-niskosygnałową.Obraz odpowiada nietypowemu wariantowi rozwojowemu,bez cech zmian patologicznych. Pozostały opis-wszystko prawidłowe.Co tzn.?Czy to coś poważnego?Dziękuję za odp.Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć I łączna analiza wykonanego badania. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.