Bolesność piersi i powiększenie węzłów chłonnych

mam pytanie strasznie boli mnie prawa pierś i pod prawą pacha przeważnie w gornej części w usg powiększone wezly pachowe po obu stronach w granicach normy-(podobno) a w piersi guzka nie ma a nadal boli ti to przez cały cykl prawie co dziennie pozatym cytologia ok-1 ,czeste infekcje pęcherza moczowego i ból kregoslupa czy to wszystko pasuje do jakiegoś konkretnego schorzenia pozdrawiam serdecznie

Magdalena StusiĹska

Takie objawy mogą mieć różne przyczyny- proszę pamiętać o odpowiednim ubiorze chroniącym przed zimnem- być może to jest przyczyną tak częstych infekcji.