Bolesność piersi i wyczuwalny guzek

Mam 18 lat,od jakiegoś czasu boli mnie lewa pierś, w jednym cały czas tym samym miejscu. Dotykając to miejsce, ból jest jeszcze większy, pod palcami wyczuwam mały guzek. Czy to może być coś poważnego?

Mało prawdopodobne jest występowanie poważnych schorzeń piersi w Pani wieku, w dodatku sprawiających ból. Należy udać się do lekarza po miesiączce, poddać się badaniu (przy okazji ucząc się, jak właściwie badać piersi) i wykonać USG.