Bolesność piersi po dwóch dniach od zakończenia krwawienia a możliwość ciąży

Witam. Biorę tabletki antykoncepcyjne od 3 lat przy czym od 1,5 roku inne. Przez tydzień brałam antybiotyk i to było ok 15, tygodnia do końca tabletek antykoncepcyjnych . Zawsze dostawałam krwawienie z odstawienia w niedziele popołudniu a tym razem przyszło w poniedziałek . Po 2 dniach po krwawieniu mam bolesność piersi. Czy to może być ciąża?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie napisała Pani jaki antybiotyk Pani przyjmowała, co uniemożliwia odpowiedź na pytanie czy antybiotyk obniżył skuteczność antykoncepcji. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży sugeruję wykonanie testu ciążowego.