Bolesność piersi po miesiączce u 23-latki

Witam , od około dwóch tygodni boli mnie lewa pierś jest opuchnięta , ginekolog stwierdziła ze to przed okresem a badania usg wyszły dobrze jednak sądze ze się mylila gdyż trzy dni temu dostałam okres i pierś nadal jest boląca nic sie nie zmieniło zresztą to tylko jedna i nigdy takich objawów nie miałam . Co moze byc jeszcze przyczyną ? Powinnam isc do innego ginekologa czy zobaczyc czy przejdzie po okresie ?

Proszę spokojnie poczekać. Jeśli po okresie nadal będzie pierś bolesna radziłbym jeszcze w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z chirurgiem.