Bolesność piersi podczas dotyku a andropauza

Witam jestem mam 40 lat jestem facetem a mimo to bolą mnie piersi szczególnie jak je przyciskam, kiedyś brałem lek sulpiryd ale lekarz neurolog kazał mi go odstawić czy to może być objaw andropauzy czy winna jakiegoś hormonu, pozdrawiam!

Aleksander Ropielewski

Raczej zaburzenia hormonalne, jednak bez diagnostyki nie jestem w stanie Panu więcej powiedzieć. Proszę skontaktować się z endokrynologiem.