Bolesność piersi podczas karmienia

jestem 2 tyg po porodzie nie karmie piersia pokarm do tej pory mialam miekkie piersi ne odciagalam pokarmu ani ich nie dotykalam od 3 dni mam jedna piers twarda od wewnatrz i jest troche czerwona odciagam pokarm i.biore paracetamol i masuje troche pomaga ale niepokoje sie ile to potrwa i czy nie stanie mi si cos . mieszkam w angli i polozne nie chca dac mi zadnych lekow kazaly mi absolutnie tego nie dotykac nawet jak boli i jest twarde tylko brac paracetamol .prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję poszukać tzw doradcy laktacyjnego. W Polsce funkcjonują takie osoby, które przyjeżdżają do domu i pomagają w tego typu dolegliwościach. Może także udać się Pani do lekarza ginekologa.