Bolesność piersi, test ciążowy a opóźnienie miesiączki

Mam cykl nieregularny, więc spóźnienie 2-3 dni nie jest dla mnie żadnym zaskoczeniem. Partner zabezpiecza się prezerwatywą. Mój problem polega na tym, że teraz okres spóźnia mi się juz ok.7 dzień. Robiłam wczoraj test ciążowy, który wykazał po 5 min jedną kreskę,dzisiaj wyrzucając go zobaczyłam drugą bledszą. Jestem w ciąży? Dodam że bolą mnie piersi (tak jak przed każdą miesiączką) i towarzyszy temu biały śluz.

Małgorzata Panek

Druga kreska, nawet słaba świadczy o ciąży. Celem potwierdzenia należałoby oznaczyć poziom beta HCG we krwi. Proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam