Bolesność piersi u matki 10-miesięcznego dziecka

Witam jestem mamą 10 miesięcznego synka od ponad 2 tygodni nie karmię już piersią dodam jeszcze że brałam tabletki antykoncepc dla karmiących jednak moim problemem jest bolesność piersi nie jest to silny ból czuję go przy dotyku lub gdy kładę się na brzuch Proszę o radę

Lek. Katarzyna Szymczak

Czy pierś jest bardziej ucieplona? zaczerwieniona? jeśli tak może to byc stan zapalny, radziłabym skontaktować sie z lekarzem, celem zbadania.
Pozdrawiam