Bolesność pleców, głowy i nerek, podwyższone ciśnienie a przyjmowanie środków przeciwbólowych

Jaka może byc przyczyna bólu głowy który jest bardzo mocny i po braniu tabletek przeciw bólowych(ibuprom) lekko ustępuje po paru godzinach,pojawia się pot na czole płynący niemal ciurkiem.Ciśnienie lekko podwyższone ale to akurat norma 130/80 ,wysoki puls czasami 85 do 104.Dodam że ten stan bólowy trwa 5dni,do tego dochodzi ból pleców tak gdzieś na dole w okolicach nerek ale to nie jednoznaczne miejsce.Dzisiaj jest wtorek a tydzień temu dokładnie w środę w nocy była silna biegunka

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy są niespecyficzne i wymagają wdrożenia kompleksowej diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza.