Bolesność pleców w ciąży

Witam, Domyslam się, że jestem w ciązy (test zrobię za 2 dni) od kilku dni bolą mnie plecy ale raczej tak w części srodkowej niż dolnej. Czy może to być związane z ciąża? jeśli tak czy to niebezpieczne? pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane ciążą. Nie można wykluczyć nieprawidłowości w obrębie kręgosłupa czy układu moczowego. Wskazana jest wizyta u lekarza.