Bolesność pleców w okolicy łopatek

witam. mam pewien problem już dłuższy czas, ciągle bolą mnie plecy w okolicy łopatek i niżej, w odcinku nad pupą. bardzo dokuczliwy ból, nie mogę siedzieć, nie mogę znaleźć odpowiedniej pozycji, byłam u lekarza jednak nic nie pomogło, przepisał silne tabletki wybrałam połowe opakowania niestety nie przyniosło to owocnych efektów. przy długim chodzeniu obojętnie w jakich butach - bolą, siedze nie ważne ile - bolą. proszę o pomoc, błagam wręcz. :(

Aleksander Ropielewski

Trudno mi bez przeprowadzenia badania stwierdzić co jest przyczyną Pani dolegliwości. Sugeruję kontakt z ortopedą. Najpewniej konieczne będzie przeprowadzenie badań obrazowych. Niestety bez możliwości badania nie jestem w stanie powiedzieć co jest powodem Pani dolegliwości.