Bolesność po operacji przepukliny pachwinowej

Witam. 21 października mialem operacje przpukliny pachwinowej po przez użycie siatki. po 2.5 miesiaca wrocilem do uprawiania sportu a dokladnie do piłki nożej. Gralem dość intensywnie i regularnie lecz od 2 tygodniu mam problem tego typu ze zaczynam odczuwać ból , lecz tylko pod czas wysiłku fizycznego lub tuż po nim. Im intensywniejszy trening tym wiekszy ból. Kolejnego dnia z rana juz czuje sie ok. Czasem wyczuwam pogrubienie w okolicach blizny. Z podnoszeniem ciężarów nie mam problemu.

Trudno mi określić co obecnie jest powodem tych dolegliwości bez bezpośredniego badania. Radzę w tej sprawie skonsultować się z chirurgiem ogólnym, aby ewidentnie określił czy przypadkiem powodem dolegliwości nie jest wznowa przepukliny.