Bolesność po usunięciu dwójki

Pomocy. 3 miesiac boli po usunietej gornej 2. Nik mi nie potrafi pomoc, kazdy odsyla a ja bol mam coraz wiekszy. Mialam 4.5 antybiotyku. Boli.caly czas okropnie..Gdzie mam.szukac.pomocy . Poradnie chirurgii mnie odeslaly, szpitalne izby przyjec tez...

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

koniecznie należy wykonać kontrolne rtg - jeśli jeszcze nie zostało zrobione - oczyścić zębodół oraz pobrać wymaz na posiew z antybiogramem
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Proszę zgłosić się do gabinetu stomatologicznego, gdzie przyjmuje lekarz - chirurg stomatologiczny. Konieczne będzie zdjęcie RTG i badanie wewnątrzustne. Dopiero na tej podstawie lekarz będzie mógł wdrożyć właściwe leczenie.