Bolesność pod łopatką a dźwiganie

Witam mam 39 lat i mam problem z bólem pod lewą łopatką do tego dochodzi sztywnienie całej ręki lewej i mrowienie w palcach lewej ręki byłam u lekarza rodzinnego i pani doktor zrobiła mi ekg wynik wyszedł dobry i powiedziała że to jest od kręgosłupa i wynik dźwigania córki która jest niepełnosprawna i waży 37 kg sama niechodni dostałam leki przeciwbólowe po których czuję się źle mam świadomość że pani doktor ma racje ale cóż mam poradzić muszę zajmować córeczką proszę o pomoc ból jest większy

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani,
proszę spróbować zgłosić się do pomocy społecznej- być może uda się przydzielić Pani kogoś do pomocy w opiece nad dzieckiem.