Bolesność pod pachą a mammografia

witam serdecznie nurtuje mnie jeden problem od roku boli mnie pod prawą pachom ,wykonywałam mamografie jest ok wykonywałam usg piersi i węzłow chłonnych też jest ok co może powodować taki ból i do jakiego specjalisty się udać aby ustał ten ból ,mam 37 lat i jestem po usunięcu macicy bo pękła podczas ciąży ale jajniki mam zostawione Pomóżcie bo już nie wiem co robić dalej

Renata GrzechociĹska

Witam.
Trudno ocenić jest charakter tego bólu na podstawie Pani opisu, jeżeli badania obrazowe nie wskazały nieprawidłowości, być może mamy do czynienia z nerwobólem, w tym przypadku powinna się Pani udać do neurologa. Nie wiem czy występują jakieś dodatkowe dolegliwości, np. zaczerwenienie, wówczas można spróbować wizyty u dermatologa.
Pozdrawiam