Bolesność pod żebrami a kamienie nerkowe

Witam od 2 dni mam silny bol od lewej strony boku brzucha pod zebrami, bol jest klujacy, tepy, rwacy. Dodam , ze lewej nerce mam kamien czy to mozliwe by sie ruszyl ? Tego dnia co zaczely sie te bole nioslam ciezka wanienke z woda, czy to moze miec z tym zwiazek ? Najbardziej boli mnie po tej lewej stronie gdy siadam, pochylam sie, proboje wyproznic sie, spinajac. Nie pomaga mi nospa ani nurofen. Prosze o rade

Aleksander Ropielewski

Bardzo możliwe, że objawy wynikaja z kamicy układu moczowego. Sugeruję wykonanie badania USG jamy brzusznej i kontakt z lekarzem w przypadku trwania objawów.