Bolesność pod żebrami i żołądka oraz jajników

Proszę o pomoc od kilku dni odczuwam ból pod żebrami z prawej strony teraz również i z lewej czuję również że boli środek brzucha jakby żołądek i bolą jajniki w poniedziałek byłam u gin. i jest wszystko ok bo robił usg dodam również że bolą mnie plecy z tyłu proszę mi pomóc

Witaminy w ciąży

Witam,
opisane dolegliwości bólowe są dość niespecyficzne i zalecałabym w związku z tym wizytę u lekarza POZ i wykonanie badania USG jamy brzusznej oraz podstawowych parametrów laboratoryjnych,
'
pozdrawiam