Bolesność pod żebrem po usunięciu woreczka żółciowego

Witam, w zeszlym roku 2014 w listopadzie trafilam do szpitala z bolami pod prawym zebrem, stwierdzono zapalenie woreczka zolciowego, przeszlam zabieg laparoskopowego usuniecia, minelo juz prawie 5 miesiecy a bol dalej jest, jest to bol w tym samym miejscu, boli caly czas w zaleznosci od pozycji ciala, na lezaco nie boli nic, jezeli leze na prawym boku - boli, kontrolna wizyta w szpitalu nie wykazala nic niepokojacego, usg ok. krew GOT 41, ALAT 19, lipase 35 crp1,3

W takim wypadku do rozważenia pozostaje wykonanie gastroskopii i RTG odcinka piersiowego kręgosłupa. Dolegliwości mogą być związane z patologią w zakresie górnego odcinka przewodu pokarmowego lub kręgosłupa odcinka piersiowego.