Bolesność podbrzusza a inseminacja

C.d. Witam, 27 kwietnia miałam ostatnią miesiączkę, okres mam co 28 dni(spóźniony wyjątkowo o 4 dni) 9 maja miałam inseminację(to już trzecia) dziś zrobiłam badanie beta hcg wynik 1,33 czy to wyklucza całkowicie ciążę czy badanie stanowczo za wcześnie zrobiłam?Chciałabym jeszcze dodać że do dnia dzisiejszego boli mnie podbrzusze, czasami mniej czasami bardziej. Dziękuję za szybka odpowiedz Pozdrawiam

częściwo już odpowiedziałem na pytanie wcześniej, bo to jest już drugie Pani pytanie dotyczące tej samej kwestii. Tym razem w temacie bólu - ból po insminacji z nią związany może trwać kilka godzin. Jesli się utrzymuje - powinna Pani skontaktować się z osrodkiem gdzie był wykonywany zabieg