Bolesność podbrzusza a pęknięcie torbieli jajnika u 29-latki

Witam, 06.02 po stosunku miałam atak bólu brzucha i było mi bardzo niedobrze. 12.02 na wizycie ginekolog stwierdził torbiel na lewym jajniku. 18.02 bardzo bolały mnie "plecy" tak że miałam problemy z poruszaniem. 19.02 ból nie ustępował miałam planową wizytę u ginekologa gdzie 1h przed dostałam okres(tydz wczesniej niż powinnam). Ginekolog stwierdził że to torbiel pękła i stąd moje bóle. Dziś mamy 22.02 bol znikomy ale jest. Co dalej?

Aleksander Ropielewski

Jeżeli faktycznie ból powodowany był pęknięciem torbieli, to w najbliższych dniach powinien ustąpić.