Bolesność podbrzusza a ryzyko ciąży

Witam, Do współżycia doszło pod koniec okresu (6 dzień), okres mam raczej regularny (28 dni). Dzisiaj mija 8 dzień od momentu współżycia, zauważyłam, że od paru dni pobolewa mnie brzuch (uczucie jak przed okresem), i moja temperatura ciała utrzymuje sie cały czas 37,2. Czy to może być ciąża? Robiła test, wyszedł negatywnie, pewnie dlatego bo za wcześnie.

Piotr Pilarski

Może to być ciąża. Proszę wykonać test ciążowy 14 dni po stosunku.

Pozdrawiam.