Bolesność podbrzusza a seks bez zabezpieczenia

Od kilku dni pobolewa mnie podbrzusze, a mniej więcej zaczęlo się od 22.06 kiedy czułam jakbym miała owulacje.niekiedy bóle są troszkę mocniejsze. Pierwszy dzień ostatniej miesiączki to 6.06. 20.06 i 21.06 kochałam się bez zabezpieczenia. Okres mi się spóźnia i bolą mnie piersi gdy je dotykam. Czy mogę wykonać juz test ciążowy?

Małgorzata Panek

Test ciążowy jest wiarygodny już po 14 dniach od stosunku bez zabezpieczenia. Proszę wykonać test ciążowy i udać się do ginekologa.
Pozdrawiam