Bolesność podbrzusza a spożywanie alkoholu

Witam serdecznie. Mam pytanie,mąż od dawna ma problem z brzuchem. Co jakiś czas ma mocne bóle pdbrzusza,brzuch jest wzdęty i oblewa go pot. bóle trwają już pare dni. Nie będę ukrywać że mąż lubi alkohol. Gdy spożywa alkohol ból ustępuje a później powraca. Często załatwia się samą żywo-czerwoną krwią. to już trwa od 3-4 lat. Ciężko go zaprowadzić do lekarza twierdzi że on już tak ma boli...i przestanie a jak już krew się pokarze to brzuch nie boli. BARDZO PROSZĘ O PORADĘ.Z góry dziękuję.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

mąż powinien zgłosić się do lekarza. Być może uda się złagodzić te bóle stosując odpowiednie leki. Bez zbadania nie jestem w stanie określić przyczyny tych objawów.

Pozdrawiam.