Bolesność podbrzusza i brązowa wydzielina po cesarskim cięciu

Witam. Pisze bo mam mały problem. Mam 25lat i jestem po dwoch cesarskich cieciach. Ostatnie ciecie mialam cztery miesiace temu. W grudniu zauwazyłam ze strasznie zaczely wypadac mi wlosy, doslownie garsciami. 20go stycznia skonczyła mi sie miesiaczka, trwała jak zwykle 5dni. A od piatku do dzis zauwazyłam ze jak sie załatwiam i podcieram to wychodzi mi z pochwy ciemnobrazowa maź i pobolewa mnie podbrzusze. Co to moze oznaczac? Prosze o odpowiedz. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję oznaczyć poziom TSH i koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.