Bolesność podbrzusza i jajników

Witam, od 5 dni dokuczają mi bóle podbrzusza, ból nie jest bez przerwy tylko co jakiś czas. Ten ból dokucza mi dokładnie pomiędzy jednym a drugim jajnikiem i to jest takie rwanie, nie żadne kłucie czy pieczenie tylko rwanie. Nie mam żadnych upławów ani plamień. Przed chwilą zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywny. Proszę o pomoc i z góry dziękuję. Żaneta :)

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem patologii w obrębie układu moczowego, rozrodczego jak i pokarmowego. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który Panią zbada oraz pokieruje dalszym postępowaniem.