Bolesność podbrzusza po łyżeczkowaniu

Witam serdecznie. 27.07 niestety przeszłam zabieg łyzeczkowania.. dzis jest 30.07 krwawienie mam srednie czyli z tego co wiem tak moze byc ,ale nie pokoi mnie silny bol lewego jajnika,jajowodu do tego boli mnie glowa temp.bywa 37. czy takie bole i temp. to powod do niepokoju ?musze jechac na izbe przyjec?dziekuje bardzo za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Może Pani jechać na izbę przyjęć.